اخبار موسیقی

معرفی بهترین موزیک‌ویدئوهای سال/تیلور سوئیفت سومین بار برگزیده شد

معرفی بهترین موزیک‌ویدئوهای سال/تیلور سوئیفت سومین بار برگزیده شد

مراسم ۲۰۲۲ MTV Video Music Awards که بهترین‌های موزیک ویدیوها طی یک سال را معرفی می‌کند، برگزار شد و تیلور سوئیفت توانست برای سومین بار برنده بهترین موزیک ویدیوی سال شود.

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، تیلور سوئیفت بزرگترین جایزه شب گذشته را به خانه برد و حین دریافت جایزه خود از انتشار آلبوم جدیدی در اکتبر به نام «نیمه شب‌ها» (midnights) خبر داد.

سوئیفت که برنده جایزه بهترین موزیک ویدیوی طولانی و بهترین موزیک ویدیوی سال برای قطعه all too well (به مدت ۱۰ دقیقه از نسخه بازخوانی شده آلبوم Red) شد، تنها هنرمندی بود که شب گذشته دو جایزه این شبکه تلویزیونی را به خانه برد.

همچنین نیکی میناژ به عنوان بهترین هنرمند هیپ هاپ، بند موسیقی «red hot chili peppers» بهترین گروه راک، هنرمندانی غیرانگلیسی زبان همچون بد بانی bad bunny به عنوان هنرمند سال، لیزا از بلک پینک بهترین هنرمند کی پاپ و چهره‌های جدیدی مانند جک هارلو بهترین هنرمند تابستان، لیل ناز ایکس lil nas x بهترین همکاری با جک هارلو برای قطعه Industry Baby و دُو کمرون به عنوان بهترین هنرمند جدید شناخته شدند.

تیلور سوئیفت حین سخنرانی خود لحظه اعلام نامزدهای ویدیوی سال را تاریخی خواند؛ چراکه هر چهار کارگردان نامزد شده، زن بودند.

سوئیفت تنها هنرمندی است که سومین جایزه بهترین موزیک ویدیوی سال را از VMAs ۲۰۲۲ دریافت می‌کند و البته نخستین هنرمندی است که برای ویدیویی به کارگردانی خودش برنده جایزه می‌شود. این هنرمند پیشتر در سال ۲۰۱۵ برای bad blood و در سال ۲۰۱۹ برای you need to calm down برنده جایزه ام تی وی اواردز شده شود.

انتهای پیام

منبع

Home
Music
Playlist
Podcast
Artist