اخبار موسیقی

یادمان خواننده «آمدم ای شاه پناهم بده» در مسابقه خوانندگی

یادمان خواننده «آمدم ای شاه پناهم بده» در مسابقه خوانندگی

یادمان خواننده «آمدم ای شاه پناهم بده» در مسابقه خوانندگی

فصل یازدهم مسابقه «یک دو صدا» با یادمان استاد کریمخانی پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تهیه کننده مسابقه «یک دو صدا» بیان کرد: در این فصل به چهار رشته تعزیه خوانی، نقالی مذهبی، شعر عاشورایی و مداحی می پردازیم.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه امسال اولین محرمی است که زنده‌یاد استاد محمدعلی کریمخانی مداح اهل بیت (ع) در بین ما نیستند، لذا این فصل را یادمان استاد کریمخانی قرار دادیم و از آنجایی که آخرین برنامه این فصل مصادف با سالروز شهادت امام رضا (ع) پخش می‌شود، تدارک ویژه‌ای دیدیم؛ چراکه مردم استاد کریمخانی را با نوای گرم «آمدم ای شاه پناهم بده» بیشتر می‌شناسند.
قدوسیان متذکر شد: داوران فصل یازدهم مسابقه «یک دو صدا» را محمد گلریز خواننده، مدرس آواز و کارشناس نغمه‌های عاشورایی، مرشد ابوالفضل ورمزیار نقال، پرده خوان و پژوهشگر، حسین متولیان شاعر، نویسنده و پژوهشگر و ساجد قدوسیان کارگردان، نویسنده، بازیگر و برنامه ساز رادیو تشکیل می‌دهند.
ویژه برنامه «یک دو صدا» در روزهای پایانی ماه صفر از شنبه دوم مهر تا پنجم مهر آخرین روز ماه صفر ساعت ۲۰:۰۰ ویژه یادمان استاد کریمخانی پخش می‌شود.
این برنامه بعد از پایان ماه صفر به روال گذشته از شنبه تا چهارشنبه به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان ساعت ۲۰:۰۰ از رادیو ایران پخش خواهد شد.

انتهای پیام

منبع

Home
New Music
Playlist
Music Podcast
Back