اخبار سینما و تئاتر

پری امیرحمزه هنوز چشم انتظار امین تارخ است!

پری امیرحمزه هنوز چشم انتظار امین تارخ است!

ساعتی قبل خبر درگذشت امین تارخ‌، هنرمند مطرح کشورمان توسط فرزندش تایید شد و جامعه هنری و علاقمندان به این بازیگر را در سوگ عمیقی فرو برد. در این میان اما هنوز یک نفر در خانه نشسته است و بی‌خبر از همه جا، دست به دعا دارد تا دامادش سلامت از تخت بیمارستان بلند شود!

پری امیرحمزه، هنرمند پیشکسوت کشورمان که نسبت خویشاوندی نزدیکی با امین تارخ دارد، هنوز از فوت دامادش بی‌خبر است و با تمام وجود برایش دعا می‌کند که حالش خوب شود.

خبرنگار ایسنا به قصد تسلیت، با پری امیرحمزه تماس می‌گیرد، ولی وقتی متوجه می‌شود که این هنرمند هنوز از فوت دامادش مطلع نیست، ترجیح می‌دهد که با توجه به شرایط سنی و جسمی وی، بانی اعلام این خبر تلخ نباشد و فقط پای صحبت‌هایش بنشیند.

آنچه در ادامه می‌خوانید تشریح این وضعیت سخت و تلخ دقایقی پس از اعلام خبر درگذشت یک هنرمند است.

امیرحمزه که همچنان با تمام وجود برای امین تارخ دعا می‌کند، از ما هم می‌خواهد که دعا کنیم که خبر خیری در راه باشد و حالش خوب شود.

به محض اینکه گوشی تلفن را برمی‌دارد، بدون آنکه منتظر پاسخی از آن سوی خط باشد، با کلامی که نگرانی و انتظار در آن موج می‌زند، می‌گوید: «الو منصوره جان (دخترش) تویی … چی شده … چرا هیچکس جواب مرا نمیده؟؟؟؟؟»

با لحنی که تلاش می‌کنیم تلخی را در آن به حداقل برسانیم، به او اعلام می‌کنیم که قصد داشته‌ایم حالش را بپرسیم؛ با این تردید در ذهنمان که آیا خبر دارد یا خیر؟

جهت گفت‌وگو را به سمت امین تارخ می‌کشانیم که می‌گوید: تا دیشب آخرین خبری که از دامادم داشتم این بود که متاسفانه در کما هستند و دستگاه به ایشان وصل است. آقای تارخ چند روز پیش به دلیل مشکل قلبی به بیمارستان رفت و من همچنان برایش دعا می‌کنم که حالش خوب شود شما هم برایش دعا کنید … لطفا …»

امیرحمزه صحبت‌هایش را اینگونه ادامه می‌دهد: از صبح هرچه با دخترم و فرزندش تماس می‌گیرم هیچکس جواب مرا نمی دهد و من نگرانم. باور کنید حال خود من از آقای تارخ بدتر است و از صبح هم این نگرانی حال مرا بدتر کرده است. امیدوارم خیر باشد. نمی‌دانم واقعا الان سلامتی ایشان در چه حدی است اما برایش دعا می کنم.

پری امیرحمزه در توصیف شخصیت امین تارخ، با یادآوری اینکه دامادش از ستاره‌های سینما و تلویزیون ایران است، حرف‌هایش را اینگونه می‌دهد: امین تارخ صد درصد، آدم بزرگی است و باعث افتخارم است که سال‌ها داماد بنده است. ایشان سال‌های سال در عرصه‌های مختلف سینما، تئاتر و تلویزیون این مملکت زحمت کشیده و به همین جایگاهی رسیده که اکنون برایش فقط آرزوی خیر و سلامتی دارم. همین تمام …

به گزارش ایسنا، امین تارخ، بازیگر باسابقه کشورمان ساعتی قبل در سن ۶۹ سالگی از دنیا رفت. تارخ طی چند روز گذشته به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شد و امروز دوم مهر ماه دار فانی را وداع گفت.

انتهای پیام

منبع خبر

Home
Music
Playlist
Podcast
Artist