اخبار سینما و تئاتر

کارگاه بازیگری مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان

کارگاه بازیگری مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان

مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان به زودی کارگاه‌های آموزشی خود را در خانه تئاتر برپا می‌کنند.

به گزارش ایسنا، مرکز آموزش خانه تئاتر برای اهداف آموزشی، پژوهشی و توسعه‌محور صنفی، کلاس‌های عمومی و مَسترکلاس‌های تخصصی را برای اعضای صنوف مختلف خود، دانشجویان و علاقمندان به رشته‌های هنری برگزار می‌کند.

در همین راستا دو کارگاه آموزشی بازیگری با تدریس مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان به زودی در خانه تئاتر  برگزار خواهد شد.

این کارگاه‌ها شامل مباحث آموزشی از مقدماتی تا پیشرفته است

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر و رزرو کلاس‌ها و ثبت‌نام دوره‌ها با شماره‌های ۶۶۴۸۷۸۷۱ و ۶۶۴۸۷۸۷۲ تماس بگیرند یا برای کسب اطلاعات بیش‌تر به نشانی: خیابان انقلاب، بین خیابان ولیعصر و فلسطین، خیابان برادران مظفر (جنوبی)، نبش کوچه خسرو شکیبایی، ساختمان آفتاب، طبقه اول، مرکز آموزش خانه تئاتر مراجعه کنند.

مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان، زوج هنرمندی که بیشتر در حوزه تئاتر فعالیت دارند، سال‌هاست در کنار فعالیت‌های هنری، به آموزش هنرجویان بازیگری نیز می‌پردازند و در بخشی از نمایش‌های آنان علاوه بر بازیگران حرفه‌ای، هنرجویان جوان نیز به ایفای نقش پرداخته‌اند.

رحمانیان که در کنار کارگردانی، یکی از نمایشنامه‌نویسان شناخته‌شده کشورمان است، در تازه‌ترین گفتگوی خود با ایسنا عنوان کرد که این روزها بیشتر وقت و انرژی خود را صرف نگارش نمایشنامه‌های تازه می‌کند و تصمیم دارد نمایشنامه‌های قبلی خود را نیز برای چاپ و نشر آماده کند.

انتهای پیام

منبع خبر

Home
Music
Playlist
Podcast
Artist