افتتاح سومین جایزه «عکس پنج» همزمان با روز ملی سینما
اخبار هنرمندان

افتتاح سومین جایزه «عکس پنج» همزمان با روز ملی سینما

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، مهدی شادی‌زاده دبیر و موسس جشنواره جایزه «عکس پنج» درباره افتتاح سومین دوره این رویداد گفت: قرار است ۲۱ شهریور همزمان با روز ملی سینما مراسمی داشته باشیم که شامل افتتاحیه سومین دوره جشنواره «عکس پنج»، اکران مستند از عکاسان برتر جهان و نشست نقد و بررسی است.

دبیر جشنواره بین المللی «عکس پنج» در ادامه بیان کرد: ما هر سال با همکاری موزه هنرهای معاصر تهران در سینماتک این مراسم را برگزار می کنیم که هدف آن ارتقای سطح عکاسی است. همچنین امسال انتشارات حرفه هنرمند، سفارت ژاپن و تهران فوکا با این جشنواره در این مراسم همکاری می کنند.

وی افزود: در افتتاحیه این جشنواره، مراسم ویژه ای داریم که با حضور اهالی فرهنگ و هنر برگزار می شود و بعد از افتتاحیه سه مستند از الیوت ارویت، ویوین مایر و الک سوث نمایش داده می شود و بعد از هر نمایش نشست نقد و بررسی آن برگزار می شود.

این مستندساز در پایان گفت: قرار است قبل از افتتاحیه، اکران ویژه‌ای داشته باشیم که این اکران روز یکشنبه ۱۲ شهریور ماه سال جاری با مستند رابرت فرانک انجام می‌شود و در نشست نقد و بررسی، من، شهرام کریمی و فرانک آرتا به بررسی این مستند می پردازیم.

عوامل این جشنواره عبارتند از مهدی شادی زاده دبیر و موسس، علیرضا شادی زاده دبیر و موسس، سیمین بایرامی مدیر هنری و غزاله سعادتی مدیر روابط عمومی.

منبع خبر

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Home
New Music
Top Month
Playlist
Singer