آلبوم خواننده هشت ساله در انتظار مجوز ارشاد
اخبار موسیقی

آلبوم خواننده هشت ساله در انتظار مجوز ارشاد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نفس ابراهیمی فرزند میلاد ابراهیمی خواننده و آهنگساز، در راستای فعالیت‌های هنری خود، قصد انتشاری آلبومی از آثار خود را دارد.

این خواننده هشت ساله که متولد سال ۱۳۹۳ است، از خردسالی به دلیل علاقه شدید به موسیقی از سوی پدر و مادرش مورد تشویق و حمایت قرار گرفت و توانست در سن ۶ سالگی با حضور در برنامه «رنگین کمان» تلویزیون اولین قطعه خود را به‌صورت زنده از آنتن شبکه پنج سیما اجرا کند.

وی در ادامه در برنامه‌های دیگری همچون «فرزندان ایران» از شبکه جهانی جام جم و «به خانه برمی‌گردیم» از شبکه پنج سیما حضور یافت و آهنگهای دیگر خود را در پخش زنده اجرا کرد.

یکی از آهنگ‌های نفس بعدها به‌عنوان تیتراژ ویژه برنامه آزادسازی خرمشهر برنامه «خاله شادونه» از شبکه دو سیما پخش شد.

نفس به عنوان بازیگر در یک نماهنگ با موضوع «حجاب و عفاف» و یک نماهنگ با موضوع «فرزندآوری» به سفارش صدا و سیما ایفای نقش کرده است.

آلبوم خواننده هشت ساله در انتظار مجوز ارشاد


این خواننده کودک اکنون پیگیر اخذ مجوز اولین آلبوم موسیقی خود از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. در این آلبوم که ترانه‌سرایی تمامی قطعات آن بر عهده نصیبا مرادی است، پدر نفس آهنگسازی تمامی قطعات را بر عهده داشته است.

مجید رضازاده، سعید گلاب و ناصر گلشنی از تنظیم‌کنندگان برخی قطعات این آلبوم هستند و تنظیم چند قطعه دیگر را نیز میلاد ابراهیمی بر عهده داشته است.

فرآیند اخذ مجوز این آلبوم از سوی شرکت فرهنگی آوای سرزمین مهر به مدیریت داریوش نخشبی در حال پیگیری است.

مدریت هنری فعالیت‌های نفس را مادرش ندا قنبری عدیوی برعهده دارد.

۵۷۵۷

منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Home
New Music
Top Month
Playlist
Singer