اخبار سینما و تئاتر

«کریس راک» اجرای اسکار ۲۰۲۳ را رد کرد

«کریس راک» اجرای اسکار ۲۰۲۳ را رد کرد

«کریس راک» کمدین آمریکایی اعلام کرد که پیشنهاد آکادمی اسکار را برای حضور به عنوان مجری در مراسم ۲۰۲۳ نپذیرفته است.

به گزارش ایسنا به نقل از سی‌نت، «کریس راک» در جریان برگزاری یک اجرای استندآپ در آریزونا مدعی شد که پیشنهاد آکادمی اسکار را برای حضور به عنوان مجری در مراسم نود و پنجمین دوره این جوایز سینمایی نپذیرفته است و اجرای مراسم اسکار را به بازگشت به صحنه جرم تشبیه کرد.

پنج ماه پیش بود که «ویل اسمیت» در جریان برگزاری مراسم اسکار ۲۰۲۲ به دلیل شوخی «کریس راک» کمدین آمریکایی با ظاهر همسرش به روی صحنه رفت و به او سیلی زد تا یکی از خجالت‌آورترین صحنه‌ها در تاریخ جوایز اسکار رقم بخورد. «اسمیت» گرچه به صورت رسمی نسبت به رفتار خود عذرخواهی کرد و از عضویت در آکادمی استعفا داد اما آکادمی در نهایت او را به مدت ۱۰ سال از حضور در این رویداد محروم کرد.

«کریگ ارویچ» رئیس بخش سرگرمی شبکه ABC در ماه می گفت که آماده است «کریس راک» به عنوان مجری اسکار ۲۰۲۳ حضور یابد. این کمدین پیش از این در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۱۶ مجری مراسم اسکار بوده است.

«ارویچ» همچنین گفته: «ارزیابی من از اسکار این بود که واقعاً سال موفقی برای مراسم بود. بدیهی است که جنجال‌های زیادی وجود داشت که بسیاری از نکات مثبت را تحت الشعاع قرار داد، اما من واقعاً از این برنامه راضی بودم. حتی قبل از آن لحظه بسیار ناگوار، مراسم موفقی بود و ما بازگشت بزرگی داشتیم».

انتهای پیام

منبع خبر

Home
Music
Playlist
Podcast
Artist