اخبار موسیقی

گالری گردی در روزهای پایانی هفته

گالری گردی در روزهای پایانی هفته

علاقمندان به هنرهای تجسمی می توانند با مرور این گزارش از آخرین نمایشگاه های در حال برگزاری در گالری های تهران به انتخاب ایسنا مطلع شوند.

ستوده

نمایشگاه انفرادی نقاشی «ستوده» با آثاری از حمیده رضایی پنجشنبه ـ ۳۱ شهریور ماه در گالری انتظامی افتتاح می شود. این نمایشگاه از دوم تا هفتم مهر ماه به نشانی تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مطهری، روبروی فروشگاه اتکا و شهرکتاب پلاک ۶۰۸ طبقه دوم، واحد ۵ میزبان علاقمندان است.

آواز رنگ‌ها

نمایشگاه انفرادی نقاشی مهناز قائمی، پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ در نگارخانه گل‌های داودی افتتاح می شود و تا سه شنبه ۵ مهر ادامه دارد.

گالری به نشانی تهران، خیابان آیت الله طالقانی، بین حافظ و شهید نجات الهی، پلاک ۲۶۳ هر روز از ساعت ۱۷تا ۲۰ پذیرای علاقمندان است.

در راه

نمایشگاه انفرادی نقاشی بهرو باقری با عنوان «در راه» از جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ تا سه شنبه ۵ مهر در گالری اُ برپاست. گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی اول، همه روزه عصرها بجز شنبه‌ها و یکشنبه‌ها پذیرای علاقمندان است.

طبقه دوم گالری اُ هم پذیرای نقاشی های سمانه صمیمی است.

«انقراض ششم»

نمایشگاه گروهی «انقراض ششم» تا اول مهر در گالری جاوید به نشانی میدان فاطمی، خیابان جویبار، خیابان زرتشت غربی کوچه یزدان، پلاک ۱۷، واحد۱ برپاست.

در این نمایشگاه آثاری از طبیب آرام، پروانه اعتمادی، رضا بانگیز، کیوان بیرانوند، فرامرز پیلارام، صادق تبریزی، پرویز تناولی، علیرضا جاوید، علی جمالی‌مطلق، محسن جمالی نیک، سعید چاواری، آویش خبره‌زاده، کیخسرو خروش، سمانه رهبرنیا، یزدان سعدی، سمائه شریفی، قدرت‌الله‌ عاقلی، مجید فدائیان، نگین فراهانی، مهرداد فلاح، نیلوفر کسبی، رضا لواسانی، احسان مالکی، حسین محجوبی، احمد مرشدلو، کیانوش معتقدی، حسن ملانوروزی، محسن ناصریان، محمدناصری‌پور و اکبر نیکان‌پور در معرض تماشا قرار می‌گیرد.

جایی در بهشت

نمایشگاه انفرادی نقاشی آویده سلمان‌پور به نام «جایی در بهشت» تا دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ در گالری ویستا برپا است.

آثار این مجموعه راوی قصه‌ها و افسانه‌ها هستند؛ قصه‌هایی که مرز میان انسان و اسطوره در آن‌ها شکسته می‌شود و در آن از دنیایی پر از آشوب و هرج و مرج به آرامش می‌رسیم.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه «جایی در بهشت» می‌توانند همه‌روزه به جز شنبه‌ها به گالری ویستا در نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک ۱۱ مراجعه کنند.

منتخب ۶

نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط، منتخب ۶ به گردآوری حسن مهربانی، از پنجشنبه در نگارخانه نگر افتتاح می شود و تا دوشنبه چهارم مهر ماه ادامه دارد.

نگارخانه نگر به آدرس تهران، زیر پل کریمخان، بعد از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول قابل دسترسی است.

خیام، لحظه‌های حضور

نمایشگاه انفرادی چاپ دستی، «خیام، لحظه‌های حضور» از جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ تا دوشنبه ۴ مهر در گالری ثالث برپاست. این آثار متعلق به قدرت الله کاملی است.

گلهای تنهایی

گلهای تنهایی عنوان نمایشگاه انفرادی نقاشی از حمیرا عظیمی است که جمعه ۱ مهر در گالری گلستان افتتاح می شود و تا سه شنبه ۱۲ مهر ادامه دارد.

این نمایشگاه همه روزه بجز پنجشنبه ها در گالری گلستان به نشانی خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک 34 پذیرای علاقمندان است.

نمایشگاه های خانه هنرمندان

گالری‌های خانه‌ هنرمندان ایران از اول تا ۱۱ مهر میزبان دو نمایشگاه تجسمی می‌شود.

نمایشگاه سالانه انجمن هنرمندان سفالگر ایران با عنوان «شکل‌پذیری» در گالری‌های بهار، استاد نامی، پاییز، زمستان، استاد میرمیران و استاد ممیز برگزار می‌شود.

این نمایشگاه شامل حجم‌های سرامیکی از هنرمندان ۲۰ تا ۵۰ ساله است و موضوعات مختلفی را در بر دارد.

همچنین انجمن تصویرگران ایران و شورای کتاب کودک با همکاری دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا، چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی «صلح را باید از کودکی آموخت» را با نمایش آثاری از تصویرگران منتخب ۱۷ کشور جهان از جمله آرژانتین، ژاپن، اسلواکی، برزیل و… در گالری تابستان برگزار می‌کنند.

موضوعات این نمایشگاه صلح با انسان، صلح با طبیعت، صلح با حیوانات و صلح با جهان است.

نمایشگاه «صلح را باید از کودکی آموخت» از ۱ تا ۱۰ مهرماه و «شکل‌پذیری» از ۱ تا ۱۱ مهرماه (به جز روزهای شنبه) از ساعت ۱۵ تا ۲۰ میزبان علاقه‌مندان است.

آیین افتتاحیه این دو نمایشگاه نیز به ترتیب ساعت ۱۶ و ۱۷ روز جمعه، اول مهر در خانه‌ هنرمندان ایران به نشانی تهران، خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی (فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع

Home
Music
Playlist
Podcast
Artist